Menu

Anketa

Chceli by ste mať na svojej svadbe svetenú stenu?
 
Home o nás
o nás

ďakujem, že ste navštívili moju stránku. Chcem vás tu privítať a stručne sa predstaviť.

Som jednou z tých šťastných žien, ktoré už našli svoje zázemie, milujúceho partnera a majú svoju rodinku.

Aj keď už mám štyri krásne detičky, nie je to tak dávno, čo som obiehala svadobné salóny, obchody, tlačiarne a množstvo ďalších obchodov v snahe pripraviť pre seba, svojho vtedy ešte snúbenca, rodinu, priateľov a blízkych pekný svadobný obrad a hostinu. Ako každý z nás, i ja som chcela, aby bol pre mňa tento deň nezabudnuteľný.. plný emócií, elegancie.. takže viem, aká je niekedy cesta k neopakovateľnému svadobnému dňu strastiplná. Preto som sa rozhodla vytvoriť túto stránku (február 2009), kde sa budem snažiť ponúknuť vám všetko, čo potrebujete a hľadáte.

Čo Vám teda ponúkame?

V prvom rade som sa zamerala na výzdobu obradných siení, kostolov aj sál. Do tejto výzdoby patrí všetko, čo si vyberiete z mojej ponuky, ktorú s Vami veľmi rada osobne, telefonicky alebo mailom prekonzultujem.

Ďalej ponúkame možnosť zapožičania potrebných predmetov, ktorých ponuku nájdete v sekcii PRENÁJOM PRÍSLUŠENSTVA. Hlavným zameraním obchodu je prenájom návlekov na stoličky vrámci celého Slovenska. Prednosťou je, že v ponuke máme vyše 600 návlekov na stoličky a rôzne odtiene mašlí.

V časti internetový obchod si môžete všetky potrebné detaily a maličkosti objednať.

Dúfam, že sa Vám stránka páči a že tu nájdete všetko, čo potrebujete. V prípade otázok, pripomienok alebo nejasností ma kedykoľvek môžete kontaktovať.

 

Petra Hrdinská - ELEGANS

 
Dnes je 13. 7. 2020,
meniny má Margita
<<  Júl 2020  >>
 Po  Ut  St  Št  Pi  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Ulti Clocks content

Reklama/Partneri

ELEGANS - prenájom návlekov na stoličky a výzdoba priestorov, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting